PAPAYA GRAPE SPRING AIR 250 ml ODŚWIEŻACZ POWIETRZA
PAPAYA GRAPE SPRING AIR 250 ml ODŚWIEŻACZ POWIETRZA

PAPAYA GRAPE SPRING AIR 250 ml ODŚWIEŻACZ POWIETRZA

SA-1085
31,71 zł
Czas realizacji: 24h | Dostawa: 2-3 dni | Zwrot: 30 dni

Egzotyczna tropikalna papaja połączona w wyjątkowy sposób z sokiem ze świeżo wyciśniętych winogron daje chłodny i pełny zapach.

payeye-600-120.png

 

Odświeżacz powietrza w sprayu marki SpringAir - 250 ml o zapachu PAPAYA GRAPE

Egzotyczna tropikalna papaja połączona w wyjątkowy sposób z sokiem ze świeżo wyciśniętych winogron daje chłodny i pełny zapach. Ekstrakty z soku z letnich owoców zniewolą twoje zmysły.

Nuty górne: winogrono, zielony
Nuty środkowe: owocowy, papaja
Nuty dolne: słodki

  • puszka 250 ml do dozownika Spring Air SmartAir oraz SmartAir 2
  • 3000 doz
  • wysoka intensywność i skuteczność zapachu
  • można używać go ręcznie, bez dozownika

Niezwykle wydajny odświeżacz powietrza ekskluzywnej marki  SpringAir®, znanej i cenionej na całym świecie przede wszystkim z powodu indywidualnego podejścia do potrzeb swoich klientów, które podparte jest wieloletnim doświadczeniem w branży. 

Pieczołowicie przygotowywane produkty SpringAir® uświadamiają nam, że dbając o komfort życia, nie należy zapominać o walorach zapachowych pomieszczeń w których przebywamy, determinujących nie tylko to jak postrzegamy dane miejsce, ale również oddziałujących na nasze samopoczucie czy nawet sposób myślenia. Próby zgłębienia tajemnicy zapachu zaowocowały stworzeniem linii aż 96 unikalnych aromatów, bazujących na naturalnych i bezpiecznych dla środowiska olejkach eterycznych.

SpringAir
5200347201183
Brak opinii
Produkt dodany do listy zakupów