MEDITERRANEAN SPRING AIR 250 ml ODŚWIEŻACZ POWIETRZA
MEDITERRANEAN SPRING AIR 250 ml ODŚWIEŻACZ POWIETRZA

MEDITERRANEAN SPRING AIR 250 ml ODŚWIEŻACZ POWIETRZA

SA-1073
31,71 zł
Czas realizacji: 24h | Dostawa: 2-3 dni | Zwrot: 30 dni

Zestawienie aromatycznych nut, stworzone specjalnie dla sympatyków wonności przywołujących atmosferę śródziemnomorskiego klimatu.

Logo Tpay

payeye-600-120.png

 

Odświeżacz powietrza w sprayu marki SpringAir - 250 ml o zapachu MEDITERRANEAN

Zestawienie aromatycznych nut, stworzone specjalnie dla sympatyków wonności przywołujących atmosferę śródziemnomorskiego klimatu. Zapach powstały na bazie woni cytrusów, pomarańczy i bergamotki podbitych słodkością fiołka, jaśminu i konwalii, wprowadza w nastrój leniwej błogości rodem z klimatycznych włoskich nabrzeży.

Nuty górne: pomarańcza, bergamotka
Nuty środkowe: jaśmin, fiołek, konwalia majowa, jabłko, kardamon
Nuty dolne: brak

  • puszka 250 ml do dozownika Spring Air SmartAir oraz SmartAir 2
  • 3000 doz
  • wysoka intensywność i skuteczność zapachu
  • można używać go ręcznie, bez dozownika

Niezwykle wydajny odświeżacz powietrza ekskluzywnej marki  SpringAir®, znanej i cenionej na całym świecie przede wszystkim z powodu indywidualnego podejścia do potrzeb swoich klientów, które podparte jest wieloletnim doświadczeniem w branży. 

Pieczołowicie przygotowywane produkty SpringAir® uświadamiają nam, że dbając o komfort życia, nie należy zapominać o walorach zapachowych pomieszczeń w których przebywamy, determinujących nie tylko to jak postrzegamy dane miejsce, ale również oddziałujących na nasze samopoczucie czy nawet sposób myślenia. Próby zgłębienia tajemnicy zapachu zaowocowały stworzeniem linii aż 96 unikalnych aromatów, bazujących na naturalnych i bezpiecznych dla środowiska olejkach eterycznych.

SpringAir
Brak opinii
Produkt dodany do listy zakupów