ROSE WATER™ CANDLEBERRY 570 g
ROSE WATER™ CANDLEBERRY 570 g

ROSE WATER™ CANDLEBERRY 570 g

CB-SD-RODWAT
101,63 zł
Czas realizacji: 24h | Dostawa: 2-3 dni | Zwrot: 30 dni

Duża świeca zapachowa marki Candleberry o zapachu Rose Water. Ta świeca w szkle pachnie jak woda różana z dodatkiem kwiatu rumianku, mimozy i piwonii.

Logo Tpay

payeye-600-120.png

 

Świeca duża marki CandleBerry - 570 g Rose Water™

Odkryj aromatyczną świecę zapachową Candleberry o zapachu Rose Water™ w dużym słoju z przykrywką. Każda świeca amerykańskiej marki Candleberry wykonana jest z najwyższej jakości wosku, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz najwyższej jakości produkt. Świece zapachowe Candleberry są wylewane do przezroczystych dużych słoi, dzięki czemu widzisz doskonale płomień świecy. Wosk zapewnia optymalną dyfuzję zapachu.

Zapach Rose Water™ - Różany zapach, ukojenie dla ciała i zmysłów. Rose Water™ stosowana jako eliksir na skórę, poprawiający nastrój, delikatny. Wzbogać całą swoją przestrzeń tym różanym zapachem wody jako podnoszącej na duchu, relaksującej atmosfery, idealnej na cały dzień osobistego relaksu.

Nuty górne: krople porannej rosy, płatki róż
Nuty środkowe: kwiat rumianku, lilia wodna
Nuty dolne: zarumieniona piwonia, kwiat mimozy

  • czas palenia: ~ 160 h
  • gramatura: 570 g
  • ilość knotów: 1
  • typ knotów: bawełniany
  • wysoka intensywność i skuteczność zapachu
  • kraj pochodzenia: USA

Założona w 1795 roku i prowadzona przez rodzinę od ponad 200 lat firma Candleberry została założona jako firma rodzinna i szczyci się produkcją jednych z najlepszych świec zapachowych na świecie! Candleberry produkuje czyste świece z bezpiecznymi, bezołowiowymi knotami bawełniano-cynkowymi i oferuje ponad 50 zapachów świec, z których wszystkie są bardzo pachnące aż do dna. Świece odlewane ręcznie łączą jakość z designem. Do produkcji używane są wyłącznie woski premium i ręcznie zbierane olejki zapachowe.

Pakowane przez The Candleberry Candle Co., znana z długo palących się, czystych świec o mocnym zapachu.

Wszystkie knoty świec Candleberry są wykonane z bawełny i posiadają bezołowiowy rdzeń cynkowy. Struktura rdzenia cynkowego zapewnia maksymalną wytrzymałość, aby utrzymać knot prosto w stopionym wosku. Minimalizuje to zjawisko znane z wielu innych świec, że tworzenie się węgla powoduje powstanie dużej róży na knocie, a tym samym sprzyja osadzaniu się sadzy na świecy.

Zdjęcie poglądowe. Wzór etykiety jak i odcień produktu na zdjęciu mogą się nieznacznie różnić od wyglądu rzeczywistego. Zapach o maksymalnej mocy wykonany z naturalnych składników wyekstrahowanych i połączonych w USA.

Typ świecy
DUŻE
Ilość knotów
1 knot
Typ knotów
Bawełniany
CandleBerry
642897407038
Brak opinii
Produkt dodany do listy zakupów