GUAVA PARTY PUNCH™ CANDLEBERRY 570 g
GUAVA PARTY PUNCH™ CANDLEBERRY 570 g
GUAVA PARTY PUNCH™ CANDLEBERRY 570 g
GUAVA PARTY PUNCH™ CANDLEBERRY 570 g

GUAVA PARTY PUNCH™ CANDLEBERRY 570 g

CB-SD-GUAPAR
101,63 zł
Czas realizacji: 24h | Dostawa: 2-3 dni | Zwrot: 30 dni

Duża świeca zapachowa marki Candleberry o zapachu Guava Party Punch. Ta świeca w szkle pachnie słodkimi porzeczkami, nektarem z liczi, sokiem z guawy i mlekiem kokosowym.

Logo Tpay

payeye-600-120.png

 

Świeca duża marki CandleBerry - 570 g Guava Party Punch™

Odkryj aromatyczną świecę zapachową Candleberry o zapachu Guava Party Punch™ w dużym słoju z przykrywką. Każda świeca amerykańskiej marki Candleberry wykonana jest z najwyższej jakości wosku, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz najwyższej jakości produkt. Świece zapachowe Candleberry są wylewane do przezroczystych dużych słoi, dzięki czemu widzisz doskonale płomień świecy. Wosk zapewnia optymalną dyfuzję zapachu.

Zapach Guava Party Punch™ - Pracując nad stworzeniem własnego szczęścia w tym sezonie, użyj Guava Party Punch ™, aby nasycić każdy zakątek swojego domu wszystkim, co podnosi na duchu. Ten zapach został  nazwany „Happy” ze względu na wspaniałą mieszankę orzeźwiających nut. Najlepszy opis, jaki możemy zaoferować, to po prostu każda nuta w miksie: nuty głowy sorbetu z liczi, melona casaba i świeżo wyciśniętej cytryny, nuty serca nektaru z guawy, puree z mango i rozgrzanej słońcem nektarynki oraz nuty bazy kryształków cukru, mleka kokosowego i jabłka skóra. Ten zapach będzie jednym z doskonale radosnych wspomnień w nadchodzących tygodniach i miesiącach!

Nuty górne: czarna porzeczka, melon spadziowy, nektar z liczi
Nuty środkowe: sok z guawy, mleko kokosowe, marakuja
Nuty dolne: kwiat gardenii, jaśmin kwitnący nocą, trzcina cukrowa

  • czas palenia: ~ 160 h
  • gramatura: 570 g
  • ilość knotów: 1
  • typ knotów: bawełniany
  • wysoka intensywność i skuteczność zapachu
  • kraj pochodzenia: USA

Założona w 1795 roku i prowadzona przez rodzinę od ponad 200 lat firma Candleberry została założona jako firma rodzinna i szczyci się produkcją jednych z najlepszych świec zapachowych na świecie! Candleberry produkuje czyste świece z bezpiecznymi, bezołowiowymi knotami bawełniano-cynkowymi i oferuje ponad 50 zapachów świec, z których wszystkie są bardzo pachnące aż do dna. Świece odlewane ręcznie łączą jakość z designem. Do produkcji używane są wyłącznie woski premium i ręcznie zbierane olejki zapachowe.

Pakowane przez The Candleberry Candle Co., znana z długo palących się, czystych świec o mocnym zapachu.

Wszystkie knoty świec Candleberry są wykonane z bawełny i posiadają bezołowiowy rdzeń cynkowy. Struktura rdzenia cynkowego zapewnia maksymalną wytrzymałość, aby utrzymać knot prosto w stopionym wosku. Minimalizuje to zjawisko znane z wielu innych świec, że tworzenie się węgla powoduje powstanie dużej róży na knocie, a tym samym sprzyja osadzaniu się sadzy na świecy.

Zdjęcie poglądowe. Wzór etykiety jak i odcień produktu na zdjęciu mogą się nieznacznie różnić od wyglądu rzeczywistego. Zapach o maksymalnej mocy wykonany z naturalnych składników wyekstrahowanych i połączonych w USA.

Typ świecy
DUŻE
Ilość knotów
1 knot
Typ knotów
Bawełniany
CandleBerry
642897401333
Brak opinii
Produkt dodany do listy zakupów