VANILLA CREAM AVALANCHE™ CANDLEBERRY 570 g
VANILLA CREAM AVALANCHE™ CANDLEBERRY 570 g
VANILLA CREAM AVALANCHE™ CANDLEBERRY 570 g
VANILLA CREAM AVALANCHE™ CANDLEBERRY 570 g

VANILLA CREAM AVALANCHE™ CANDLEBERRY 570 g

CB-SD-VANCRE
101,63 zł
Czas realizacji: 24h | Dostawa: 2-3 dni | Zwrot: 30 dni

Duża świeca zapachowa Candleberry o zapachu Vanilla Cream Avalanche. Ta świeca w szkle pachnie jak wanilowy pudding ryżowy z dodatkiem cynamonu i słodkich migdałów.

Logo Tpay

payeye-600-120.png

 

Świeca duża marki CandleBerry - 570 g Vanilla Cream Avalanche™

Odkryj aromatyczną świecę zapachową Candleberry o zapachu Vanilla Cream Avalanche™ w dużym słoju z przykrywką. Każda świeca amerykańskiej marki Candleberry wykonana jest z najwyższej jakości wosku, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz najwyższej jakości produkt. Świece zapachowe Candleberry są wylewane do przezroczystych dużych słoi, dzięki czemu widzisz doskonale płomień świecy. Wosk zapewnia optymalną dyfuzję zapachu.

Zapach Vanilla Cream Avalanche™ - To aromat słodkiego, kremowego waniliowego puddingu ryżowego. Zapach kończy się nutą miękkiego, długo utrzymującego się ciasta cynamonowo-rodzynkowego. Vanilla Cream Avalanche to jeden z najbardziej niezwykłych zapachów Candleberry. Wzorowany zapach na likierze Horchata Cream Liqueur. Zapach jest ostatecznie autentyczny z niuansami kremowego, przyprawionego, waniliowego zapachu koktajlu.

Nuty górne: starty cynamon, biały rum, posiekane migdały
Nuty środkowe: lodowate mleko, śmietanka kokosowa, biały ryż
Nuty dolne: tonkowiec wonny, ekstrakt waniliowy, kryształki cukru

  • czas palenia: ~ 160 h
  • gramatura: 570 g
  • ilość knotów: 1
  • typ knotów: bawełniany
  • wysoka intensywność i skuteczność zapachu
  • kraj pochodzenia: USA

Założona w 1795 roku i prowadzona przez rodzinę od ponad 200 lat firma Candleberry została założona jako firma rodzinna i szczyci się produkcją jednych z najlepszych świec zapachowych na świecie! Candleberry produkuje czyste świece z bezpiecznymi, bezołowiowymi knotami bawełniano-cynkowymi i oferuje ponad 50 zapachów świec, z których wszystkie są bardzo pachnące aż do dna. Świece odlewane ręcznie łączą jakość z designem. Do produkcji używane są wyłącznie woski premium i ręcznie zbierane olejki zapachowe.

Pakowane przez The Candleberry Candle Co., znana z długo palących się, czystych świec o mocnym zapachu.

Wszystkie knoty świec Candleberry są wykonane z bawełny i posiadają bezołowiowy rdzeń cynkowy. Struktura rdzenia cynkowego zapewnia maksymalną wytrzymałość, aby utrzymać knot prosto w stopionym wosku. Minimalizuje to zjawisko znane z wielu innych świec, że tworzenie się węgla powoduje powstanie dużej róży na knocie, a tym samym sprzyja osadzaniu się sadzy na świecy.

Zdjęcie poglądowe. Wzór etykiety jak i odcień produktu na zdjęciu mogą się nieznacznie różnić od wyglądu rzeczywistego. Zapach o maksymalnej mocy wykonany z naturalnych składników wyekstrahowanych i połączonych w USA.

Typ świecy
DUŻE
Ilość knotów
1 knot
Typ knotów
Bawełniany
CandleBerry
642897401098
Brak opinii
Produkt dodany do listy zakupów