DREAMSICLE CAKE POP® CANDLEBERRY 570 g
DREAMSICLE CAKE POP® CANDLEBERRY 570 g

DREAMSICLE CAKE POP® CANDLEBERRY 570 g

CB-SD-DRECAK
101,63 zł
Czas realizacji: 24h | Dostawa: 2-3 dni | Zwrot: 30 dni

Duża świeca zapachowa Candleberry o zapachu Dreamsicle Cake Pop. Ta świeca w szkle to połączenie słodkiej pomarańczy z laską wanilii. Pachnie jak lody waniliowe z polewą pomarańczową.

Logo Tpay

payeye-600-120.png

 

Świeca duża marki CandleBerry - 570 g Dreamsicle Cake Pop®

Odkryj aromatyczną świecę zapachową Candleberry o zapachu Dreamsicle Cake Pop® w dużym słoju z przykrywką. Każda świeca amerykańskiej marki Candleberry wykonana jest z najwyższej jakości wosku, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz najwyższej jakości produkt. Świece zapachowe Candleberry są wylewane do przezroczystych dużych słoi, dzięki czemu widzisz doskonale płomień świecy. Wosk zapewnia optymalną dyfuzję zapachu.

Zapach Dreamsicle Cake Pop® - Kremowa pomarańczowo-waniliowa pyszność!  Smakowite popołudnie pobudzające wyobraźnię, czas z dobrą książką tylko dla Ciebie.

Nuty górne: pomarańcze Valencia, skórka cytryny
Nuty środkowe: kokos, mleko shea, laska wanilii
Nuty dolne: piżmo, tonkowiec wonny, trzcina cukrowa

  • czas palenia: ~ 160 h
  • gramatura: 570 g
  • ilość knotów: 1
  • typ knotów: bawełniany
  • wysoka intensywność i skuteczność zapachu
  • kraj pochodzenia: USA

Założona w 1795 roku i prowadzona przez rodzinę od ponad 200 lat firma Candleberry została założona jako firma rodzinna i szczyci się produkcją jednych z najlepszych świec zapachowych na świecie! Candleberry produkuje czyste świece z bezpiecznymi, bezołowiowymi knotami bawełniano-cynkowymi i oferuje ponad 50 zapachów świec, z których wszystkie są bardzo pachnące aż do dna. Świece odlewane ręcznie łączą jakość z designem. Do produkcji używane są wyłącznie woski premium i ręcznie zbierane olejki zapachowe.

Pakowane przez The Candleberry Candle Co., znana z długo palących się, czystych świec o mocnym zapachu.

Wszystkie knoty świec Candleberry są wykonane z bawełny i posiadają bezołowiowy rdzeń cynkowy. Struktura rdzenia cynkowego zapewnia maksymalną wytrzymałość, aby utrzymać knot prosto w stopionym wosku. Minimalizuje to zjawisko znane z wielu innych świec, że tworzenie się węgla powoduje powstanie dużej róży na knocie, a tym samym sprzyja osadzaniu się sadzy na świecy.

Zdjęcie poglądowe. Wzór etykiety jak i odcień produktu na zdjęciu mogą się nieznacznie różnić od wyglądu rzeczywistego. Zapach o maksymalnej mocy wykonany z naturalnych składników wyekstrahowanych i połączonych w USA.

Typ świecy
DUŻE
Ilość knotów
1 knot
Typ knotów
Bawełniany
CandleBerry
642897401500
Brak opinii
Produkt dodany do listy zakupów