LEMONGRASS ESSENTIAL OIL™ CANDLEBERRY 570 g
LEMONGRASS ESSENTIAL OIL™ CANDLEBERRY 570 g
LEMONGRASS ESSENTIAL OIL™ CANDLEBERRY 570 g
LEMONGRASS ESSENTIAL OIL™ CANDLEBERRY 570 g

LEMONGRASS ESSENTIAL OIL™ CANDLEBERRY 570 g

CB-SD-LEMESS
101,63 zł
Czas realizacji: 24h | Dostawa: 2-3 dni | Zwrot: 30 dni

Duża świeca zapachowa Candleberry o zapachu Lemongrass Essential Oil. Ta świeca w szkle to połączenie trawy cytrynowej, limonki, piżma, drzewa sandałowego i wanilii.

Logo Tpay

payeye-600-120.png

 

Świeca duża marki CandleBerry - 570 g Lemongrass Essential Oil™

Odkryj aromatyczną świecę zapachową Candleberry o zapachu Lemongrass Essential Oil™ w dużym słoju z przykrywką. Każda świeca amerykańskiej marki Candleberry wykonana jest z najwyższej jakości wosku, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz najwyższej jakości produkt. Świece zapachowe Candleberry są wylewane do przezroczystych dużych słoi, dzięki czemu widzisz doskonale płomień świecy. Wosk zapewnia optymalną dyfuzję zapachu.

Zapach Lemongrass Essential Oil™ - Działanie trawy cytrynowej na zmysły jest uspokajające, odnawiające, orzeźwiające i inspirujące. Wybraliśmy ją jako pierwszą świecę z olejkiem eterycznym Candleberry, specjalnie ze względu na jej silne właściwości zapachowe. Odnów, odśwież i zainspiruj swoją przestrzeń zapachem potężnej trawy cytrynowej.

Nuty górne: ozon, limonka, trawa cytrynowa
Nuty środkowe: jabłko, kwiat róży
Nuty dolne: piżmo, drzewo sandałowe, wanilia

  • czas palenia: ~ 160 h
  • gramatura: 570 g
  • ilość knotów: 1
  • typ knotów: bawełniany
  • wysoka intensywność i skuteczność zapachu
  • kraj pochodzenia: USA

Założona w 1795 roku i prowadzona przez rodzinę od ponad 200 lat firma Candleberry została założona jako firma rodzinna i szczyci się produkcją jednych z najlepszych świec zapachowych na świecie! Candleberry produkuje czyste świece z bezpiecznymi, bezołowiowymi knotami bawełniano-cynkowymi i oferuje ponad 50 zapachów świec, z których wszystkie są bardzo pachnące aż do dna. Świece odlewane ręcznie łączą jakość z designem. Do produkcji używane są wyłącznie woski premium i ręcznie zbierane olejki zapachowe.

Pakowane przez The Candleberry Candle Co., znana z długo palących się, czystych świec o mocnym zapachu.

Wszystkie knoty świec Candleberry są wykonane z bawełny i posiadają bezołowiowy rdzeń cynkowy. Struktura rdzenia cynkowego zapewnia maksymalną wytrzymałość, aby utrzymać knot prosto w stopionym wosku. Minimalizuje to zjawisko znane z wielu innych świec, że tworzenie się węgla powoduje powstanie dużej róży na knocie, a tym samym sprzyja osadzaniu się sadzy na świecy.

Zdjęcie poglądowe. Wzór etykiety jak i odcień produktu na zdjęciu mogą się nieznacznie różnić od wyglądu rzeczywistego. Zapach o maksymalnej mocy wykonany z naturalnych składników wyekstrahowanych i połączonych w USA.

Typ świecy
DUŻE
Ilość knotów
1 knot
Typ knotów
Bawełniany
CandleBerry
642897400763
Brak opinii
Produkt dodany do listy zakupów