BLACK CASHMERE™ CANDLEBERRY 570 g
BLACK CASHMERE™ CANDLEBERRY 570 g

BLACK CASHMERE™ CANDLEBERRY 570 g

CB-SD-BLACAS
101,63 zł
Czas realizacji: 24h | Dostawa: 2-3 dni | Zwrot: 30 dni

Duża świeca zapachowa Candleberry o zapachu Black Cashmere. Ta świeca w szkle łączu w sobie paczulę, lawendę i drzewo sandałowe. Przywodzi na myśl dobre męskie perfumy.

Logo Tpay

payeye-600-120.png

 

Świeca duża marki CandleBerry - 570 g Black Cashmere™

Odkryj aromatyczną świecę zapachową Candleberry o zapachu Black Cashmere™ w dużym słoju z przykrywką. Każda świeca amerykańskiej marki Candleberry wykonana jest z najwyższej jakości wosku, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz najwyższej jakości produkt. Świece zapachowe Candleberry są wylewane do przezroczystych dużych słoi, dzięki czemu widzisz doskonale płomień świecy. Wosk zapewnia optymalną dyfuzję zapachu.

Zapach Black Cashmere™ - Black Cashmere to idealna mieszanka paczuli, lawendy i przypraw drzewnych. To romantyczny, wieczorowy zapach skierowany do mężczyzn, przywodzący na myśl wysokiej klasy męską wodę kolońską.

Nuty górne: skórka pomarańczowa, cytryna
Nuty środkowe: eukaliptus geranium, rozmaryn
Nuty dolne: bursztyn, piżmo, paczula, drzewo sandałowe

  • czas palenia: ~ 160 h
  • gramatura: 570 g
  • ilość knotów: 1
  • typ knotów: bawełniany
  • wysoka intensywność i skuteczność zapachu
  • kraj pochodzenia: USA

Założona w 1795 roku i prowadzona przez rodzinę od ponad 200 lat firma Candleberry została założona jako firma rodzinna i szczyci się produkcją jednych z najlepszych świec zapachowych na świecie! Candleberry produkuje czyste świece z bezpiecznymi, bezołowiowymi knotami bawełniano-cynkowymi i oferuje ponad 50 zapachów świec, z których wszystkie są bardzo pachnące aż do dna. Świece odlewane ręcznie łączą jakość z designem. Do produkcji używane są wyłącznie woski premium i ręcznie zbierane olejki zapachowe.

Pakowane przez The Candleberry Candle Co., znana z długo palących się, czystych świec o mocnym zapachu.

Wszystkie knoty świec Candleberry są wykonane z bawełny i posiadają bezołowiowy rdzeń cynkowy. Struktura rdzenia cynkowego zapewnia maksymalną wytrzymałość, aby utrzymać knot prosto w stopionym wosku. Minimalizuje to zjawisko znane z wielu innych świec, że tworzenie się węgla powoduje powstanie dużej róży na knocie, a tym samym sprzyja osadzaniu się sadzy na świecy.

Zdjęcie poglądowe. Wzór etykiety jak i odcień produktu na zdjęciu mogą się nieznacznie różnić od wyglądu rzeczywistego. Zapach o maksymalnej mocy wykonany z naturalnych składników wyekstrahowanych i połączonych w USA.

Typ świecy
DUŻE
Ilość knotów
1 knot
Typ knotów
Bawełniany
CandleBerry
642897400442
Brak opinii
Produkt dodany do listy zakupów