LAZUROWE WYBRZEŻE 10 ml OLEJEK ZAPACHOWY
LAZUROWE WYBRZEŻE 10 ml OLEJEK ZAPACHOWY

LAZUROWE WYBRZEŻE 10 ml OLEJEK ZAPACHOWY

NA-Z-066
5,44 zł
Czas realizacji: 24h | Dostawa: 2-3 dni | Zwrot: 30 dni

Olejek zapachowy marki Naturalne Aromaty - 10 ml o zapachu LAZUROWEGO WYBRZEŻA

Logo Tpay

payeye-600-120.png

 

Olejek zapachowy marki Naturalne Aromaty - 10 ml o zapachu LAZUROWEGO WYBRZEŻA

Rześki, słoneczny, wyrazisty. Jest kwintesencją letnich wakacji nad Morzem Śródziemnym przepełnionych zapachem wody, piasku i rosnących nieopodal ziół. Świeże, morskie nuty idealnie równoważy ciepły zapach słońca na wciąż mokrej od kąpieli skórze.

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników, z których zdecydowana większość jest pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Ich zadaniem jest inspirować, pobudzać zmysły, poprawiać samopoczucie i wywoływać przyjemne doznania, związane z otaczaniem się aurą zapachu, wybranego zgodnie z własnym uznaniem. Ilość tworzonych zapachów może być wręcz nieograniczona, można zamykać je w nuty zapachowe, a z nich tworzyć całe akordy nowych zapachów, których dopełnieniem będzie oryginalna, twórcza nazwa przypisana kompozycji zapachowej.

Olejki zapachowe służą do aromatyzacji powietrza poprzez kominki ceramiczne, skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w odkurzaczu i popielniczkach. Napełniają szafy przyjemną wonią,. Rozpylanie dobranych dla siebie zapachów powoduje przyjemność przebywania we wnętrzach i w każdym otoczeniu. Otaczajmy się zapachem.

Pojemność olejków
10 ml
5904689141304
Brak opinii

Klienci, którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy zakupów