GREJPFRUT 10 ml NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY
GREJPFRUT 10 ml NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY
GREJPFRUT 10 ml NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY
GREJPFRUT 10 ml NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY
GREJPFRUT 10 ml NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY
GREJPFRUT 10 ml NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY

GREJPFRUT 10 ml NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY

OET-GRE-10
Towar obecnie niedostępny
6,09 zł

Naturalny olejek eteryczny marki Biolavit - 10 ml o zapachu GREJPFUTA


Logo Tpay

payeye-600-120.png

 

Naturalny olejek eteryczny marki Biolavit - 10 ml o zapachu GREJPFRUTA

Olejek grejpfrutowy Citrus Paradisi M. Peel Oil Expressed

Olejek grejpfrutowy to produkt pozyskiwany z owoców drzewa grejpfrutowego. Wykazuje właściwości antytoksyczne, tonizujące, pobudzające i antydepresyjne. Poprzez pobudzenie pracy systemu limfatycznego odżywia komórki tkanek. Jest pomocny w walce z otyłością i wspiera walkę z cellulitem. Może zmniejszać apetyt i wspomagać redukcję tkanki tłuszczowej. Działa również rozluźniająco. Łagodzi bóle migrenowe i przeciwdziała objawom zmęczenia. Stosowany na skórę zmniejsza widoczność trądziku oraz przetłuszczanie się skóry.

Popularnym zastosowaniem olejku jest walka z nadmiarem tłuszczu i wody w organizmie. Właśnie dlatego z powodzeniem można stosować olejek grejpfrutowy na cellulit. Ze względu na właściwości pobudzające metabolizm olejek ten wspaniale radzi sobie z rozbijaniem podskórnych złogów tłuszczu, które są odpowiedzialne za powstawanie cellulitu miękkiego.

Ponadto, detoksykujące działanie substancji znajdujących się w olejku grejpfrutowym pomoże zwalczyć także cellulit wodny, powstający przez kumulowanie się wody i toksyn pod skórą. W tym celu zaleca się regularne masaże miejsc dotkniętych cellulitem z dodatkiem olejku z grejpfruta.

Należy uważać ze stosowaniem olejku grejpfrutowego podczas przyjmowania leków. Grejpfrut jest źródłem substancji chemicznych, które działają na enzymy wątrobowe i mogą powodować spowolnienie rozkładu i neutralizacji przyjmowanych środków leczniczych. Skutkuje to kumulowaniem się leku w organizmie, co może prowadzić do niebezpiecznych powikłań. Jeżeli wystąpią jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stosowania olejku grejpfrutowego, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Dzięki temu można bezpiecznie korzystać z dobrodziejstw grejpfrutowego olejku eterycznego. Olejek eteryczny z grejpfruta jest zazwyczaj wskazany do stosowania zewnętrznego, w formie inhalacji lub bezpośrednio na skórę.


Właściwości produktu

Pochodzenie surowca: Grejpfrut powstał na Barbados z przypadkowego połączenia pomarańczy olbrzymiej, czyli pomelo, z pomarańczą chińską.

Działanie: chłodzące, odprężające, poprawiające nastrój

Zapach: słodki, cytrusowy, lekko cierpki

Kolor: żółtawy do jasnopomarańczowego

Nuta: głowy

Zalecana aplikacja: do masażu, do inhalacji, do kąpieli, w dyfuzorze

Przeciwwskazania: Może podrażniać skórę wrażliwą. Nie stosować w przypadku jakichkolwiek ran lub podrażnień. Nieodpowiedni dla dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie karmienia piersią. Ma działanie fotouczulające, dlatego po aplikacji nie należy wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych.

Inny pasujący olejek: bergamota, mięta zielona, palo santo, rozmaryn

Warunki przechowywania: Przechowywać w ciemnym, chłodnym miejscu.

Pojemność olejków
10 ml
Biolavit
5907678401090
Brak opinii

Klienci, którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy zakupów