DOZOWNIK AUTOMATYCZNY SMART AIR MINI SPRING AIR CZARNY
DOZOWNIK AUTOMATYCZNY SMART AIR MINI SPRING AIR CZARNY

DOZOWNIK AUTOMATYCZNY SMART AIR MINI SPRING AIR CZARNY

SA-DYF002
154,47 zł
Czas realizacji: 24h | Dostawa: 2-3 dni | Zwrot: 30 dni

SmartAir Mini - jest to nowoczesny i funkcjonalny dozownik. Dedykowany pod odświeżacze zapachowe w sprayu SpringAir o pojemności 250ml.

Logo Tpay

payeye-600-120.png

 

Cyfrowy automatyczny dozownik marki SpringAir dedykowany pod odświeżacze zapachowe SpringAir o pojemności 250ml.

Automatyczne i elektryczne dyfuzory zapachu są jednymi z najchętniej wybieranych akcesoriów aromatyzujących, przydatnych zwłaszcza przy większych metrażach wymagających systematycznej i skoordynowanej czasowo aromatyzacji. Odświeżacz powietrza Spring Air Spray 250 – dostępny w szerokim wachlarzu zapachowym – idealnie sprawdzi się nie tylko jako zapach do domu ale do aromatyzacji pomieszczeń takich jak biura czy gabinety, powierzchnie handlowych, czy strefy wellness & spa.

Dozownik posiada 22 zaprogramowane tryby pracy, które można ustawić według własnych preferencji. Posiada również możliwość zmiany częstotliwości aplikacji zapachu co do minuty, godziny, dni tygodni oraz miesięcy pracy, jak i czasu rozpoczęcia i zakończenia pracy w ciągu dnia. Urządzenie oblicza na ile dni i dozowań wystarczy wybrany plan aplikacji oraz informuje, gdy zbliża się czas wymiany zapachu na nowy. Dozownik otwierany jest za pomocą kluczyka dzięki czemu zabezpieczymy je przed przeprogramowaniem lub kradzieżą.

SmartAir nie wymaga podłączenia do sieci energetycznej, gdyż pracuje na baterie typu AA - do dokupienia osobno.

Najważniejsze szczegóły produktu:

  • dozowniki objęte są dwunastoletnią gwarancją i są w pełni programowalne.
  • można dowolnie dostosować pracę urządzenia do swoich potrzeb – jeżeli np. pracujemy w godzinach 8-16 a chcemy żeby dozownik pracował tylko po południu oraz przez cały weekend od rana do wieczora - to możemy to zrobić!
  • wyjątkową jakość i trwałość samych kompozycji, pozwala sukcesywnie i ekonomicznie aromatyzować powierzchnie do 170m2. Można by powiedzieć: 170m2? To dużo jak na jeden dozownik. Jednak to właśnie dowolność wyboru dozy (od co 1 do co 99 minuty) daje właśnie taką możliwość.
  • posiada możliwość własnego kodu PIN w celu zabezpieczenia przed niepowołaną zmianą ustawień
  • wyprodukowany zgodnie z procedurami certyfikacji jakości ISO 9001:2015. - posiada oznakowanie CE
  • żywotność jego baterii wynosi 12 miesięcy

Dozowniki są dostępne kolorach: (biały, czarny, srebrny i złoty).

SpringAir
Brak opinii
Produkt dodany do listy zakupów