Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu), z chwilą realizacji płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Dokonując zakupów w naszym sklepie internetowym mają Państwo do wyboru następujące formy płatności:

1. Płatność przelewem

Forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje (wraz z zamówieniem) drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu ŚwieżyZapach.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Numer rachunku (IBAN):PL 78 1050 1520 1000 0091 3523 9912
Nazwa i adres odbiorcy:INFORCAM Tomasz Gawrych, ul. Bukowska 124c lok. 4, 60-398 Poznań
Nazwa i adres banku:ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice
Kod BIC/SWIFT:INGBPLPW
Tytuł:Zamówienie nr 2210001

UWAGA! Pamiętaj, że gdy wybierzesz formę płatności przelewem (przedpłata) to wysyłka zamówionego towaru będzie zrealizowana dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Prosimy pamiętać o poprawnym numerze zamówienia w tytule przelewu, co ułatwi identyfikację Państwa płatności oraz przyśpieszy proces realizacji zamówienia.

2. Szybkie płatności Online

Forma płatności dla klientów preferujących realizowanie wpłat przez system szybkich płatności online. Szybkie płatności realizowane są przez firmę: Przelewy24, Blik, Montonio, Revolut oraz Portfele elektroniczne.

 

3. Płatność przy odbiorze

Wybierając tę formę uregulowania należności, za towar zapłacą Państwo w momencie jego odbioru (kurierowi). Korzystając z usług transportu paczki za pośrednictwem firmy DPD, przy odbiorze towaru istnieje również możliwość zapłaty kartą.

Zgodnie z przepisami firm kurierskich, otworzyć i sprawdzić przesyłkę można dopiero po zapłacie kurierowi (ale oczywiście nadal mają Państwo prawo do ewentualnego zwrotu towaru).

Sklep ŚwieżyZapach.pl nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską DPD. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy wiadomość e-mail, w której podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

Zapisz się do naszego newslettera

Zostaw swój adres e-mail i bądź na bieżąco z promocjami i nowościami. Dodatkowo otrzymasz 10% rabatu na pierwsze zakupy.

Produkt dodany do listy zakupów