DZIEŃ MATKI 2023

Dzień przeznaczony dla naszych mam obchodzimy w Polsce 26 maja i jest to święto, którym wyrażamy szacunek, zrozumienie oraz zwyczajną miłość naszym mamom i ich niełatwej roli w otaczającym nas świecie.

Czytaj więcej
Aktualności
36 wyświetlenia

Olejki eteryczne a alergia - co trzeba wiedzieć o testach uczuleniowych?

Olejki wykazują korzystne i bardzo silne działanie, które obarczone jest ryzykiem wystąpienia reakcji alergicznych - bo uczulać może tak naprawdę wszystko. Często pomijane i bagatelizowane, a tak ważne - co warto wiedzieć o testach uczuleniowych?

Czytaj więcej
Porady
26 wyświetlenia

Czym różnią się olejki eteryczne od zapachowych?

Olejki eteryczne a olejki zapachowe. Obie formy stają się coraz bardziej popularne, wciąż jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z różnicy między olejkami eterycznymi a zapachowymi. Dlatego te dwa terminy są często używane zamiennie

Czytaj więcej
Porady
137 wyświetlenia

Jakie olejki eteryczne wybrać na bóle głowy i migreny?

Bóle głowy należą do najczęściej spotykanych rodzajów bólu, z którymi codziennie zmagają się miliony osób. Ich podłoże zazwyczaj różni się od siebie, co więcej mogą wystąpić w dowolnym obszarze głowy i mogą być odczuwalne z różną intensywnością. Jak temu zaradzić?

Czytaj więcej
Porady
130 wyświetlenia

Dyfuzor zapachowy do olejków eterycznych. Jak wybrać najlepszy model?

Zapach wpływa na nastrój, jest wizytówką każdego domu, ale najważniejsze - może mieć też terapeutyczny wymiar. To podstawa aromaterapii, holistycznej nauki odnoszącej się do poprawy jakości życia. Dyfuzor zapachowy to odpowiedź na potrzeby

Czytaj więcej
Porady
33 wyświetlenia

Olejki eteryczne na przeziębienie

Przejściowa pogoda późnej jesieni i wczesnej wiosny wystawia naszą odporność na wielką próbę. Zmiany temperatur, wiatr, przemoczone buty, autobus pełen kichających ludzi — nic dziwnego, że w tym czasie częściej łapią nas sezonowe przeziębienia.

Czytaj więcej
Porady
129 wyświetlenia

Witajcie ponownie!

Cieszymy się, że możemy otworzyć ponownie nasz sklep. Zadbaliśmy o to żeby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, wprowadzając dużą liczbę różnorodnych artykułów. Nowy sklep to nowe możliwości, które na bieżąco będą rozwijane.

Czytaj więcej
Aktualności
51 wyświetlenia
Produkt dodany do listy zakupów